zayıflama hapı yorumları

bu yazımızda bazı zayıflama haplarından kısaca bahsediyor olacağız ve kullanıcıların zayıflama hapı yorumları da aralara serpiştirilmiş olacak!

zayıflama hapı yorumları

zayıflama hapı yorumları anlatımların içinde!

dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de birçok kişi fazla kiloları ile uğraşıyor. günlük hayatlarını etkileyen bu durum görünüşlerinde de ciddi sorunlara sebep olabiliyor. bu sebeple de birçok kişi farklı yollarla zayıflarken son dönemde hem çok zorlanmadan hem de ekonomik olan seçenekler ortaya çıkıyor. 2007 senesinden günümüze kadar 20 milyon kişinin kullandığı zayıflama hapları buna kanıttır. zayıflama hızında şuanda zirvede bulunan ürün olarak bazı ürünler gösterilebiliyor. bu gibi ürünlerin çok sayıda düzenli kullanıcısı bulunurken kullanıcılar rahatlıkla istedikleri kilolara gerileyebiliyorlar. herhangi bir kimyasal içeriği de bulunmayan bu ürünler ile birlikte çok basit bir şekilde kilo verilebiliyor.

peki hangi ürünler bunlar ?

kısaca bahsetmek gerekirse piyasada en çok gideri olan ürünler arasında lida, pepper time ve fx15 gelir. sonrasında q7 zayıflama hapı, rx-1 ve slimmy zayıflama hapı isimli ürünler yer alıyor. biz lida ile ilgili bir web sitesinde yazdığımız için ondan bahsedeceğiz. verilen bilgilerin arasında bazı kullanıcı yorumları da olacak.

lida en ucuz nereden alınır?

birçok üründe olduğu gibi orijinal lida alışverişlerinde de en güvenilir adres olarak internet siteleri gösteriliyor. internet sitesine giren kişiler ilk olarak üründen kaç kutu alacağına karar veriyor. 1 kutunun içerisinde 30 adet bulunurken bu 1 aylık kullanım anlamına geliyor. genel olarak internet sitelerinde birden fazla ürün alındığında alınan ürün başına 10 tl ucuzlama olabiliyor. bu sebeple de toplu alımlarda çok ciddi şekilde indirimler ile karşılaşılıyor. kredi kartına taksit seçeneklerinin de kullanılabildiği sitelerden alınan ürünler 3 iş günü içerisinde adreslerinize teslim ediliyor.

bakın lida fiyatıyla ilgili yapılmış bir müşteri yorumu aşağıda;

kısa süre önce 50 tl olan lida fiyatını neden 80 tlye çıkarttınız? öncelikle bunu öğrenmek isterim. 30 tl fark oldukça fazla!

lida ucuz yada pahalı nereden alınmalı?

birçok eczane de günümüzde lida satışları gerçekleştirmektedir. lida hapı almak için kişiler eczaneleri ya da internet sitelerini kullanabilirken seçim tamamen kendilerine ait olacaktır. yalnızca bir kutu almak isteyen kişiler için eczane ile internet sitesi üzerinden büyük fiyat farkları olmaz. ancak birden fazla kutu almayı düşünen kişilerin kesinlikle internet siteleri üzerinden alışverişlerini yapmaları gerekmektedir. adet sayısı arttıkça birim fiyatında düşüş yaşandığından internet sitesinde çok daha uygun fiyatlar kullanıcıların karşısına çıkar. aksi halde eczanelerde tek bir lida için verilen fiyatın 2 katı 2 lida için verilmektedir. toplu alımlarda herhangi bir indirim yaşanmaz.

bir müşteri daha

3 kutu lida için %30 u geçen bir indirim sağladınız. teşekkür ederim. bu gibi bir indirim arkadaşlarımızla birlikte ürün kullanacak olduğumuzda çok işe yarıyor.

günde 1 defa lida nasıl kullanılır?

30 adetlik paketler halinde sunulan lida, her gün 1 adet kullanım için üretilmiştir. bu doğrultuda sabahları ılık bir bardak su ile birlikte tüketilen lida, belirli bir süre içerisinde kullanıcılarda tokluk hissi yaratmaktadır. bu doğrultuda kişiler lida kapsül kullanma işleminden sonra kahvaltılarını yapmalıdırlar. bu kapsüller ana öğünleri yapmamanızı ancak yine de acıkmamanızı sağlamamaktadır. bu ürünle öğünler arası yenilen diğer kalori kaynaklarının yenmesini engellenirken böylece kişilerin gün boyunca aldıkları kalori miktarı da azalmış olur.

zayıflama hapı yorumları arasından bir tane daha;

günde bir adet kullanım öneriliyor ama benim kilo fazlam çok olduğu için sabah akşam 1’er adet kullanıyorum. herhangi bir sorun yaşamadım.

orijinal lida nasıl anlaşılır?

ilk olarak kullanıcıların aldıkları lida’nın orijinal olup olmadığını kendilerinin test etmesi gerekmektedir. bu aşamada yapmaları gereken ilk işlem ürünün yanında faturasını da istemek olacaktır. faturalı ürünler çok yüksek ihtimal ile birlikte tamamen orijinal ürünlerdir. bunun dışında kutuların üzerinde yer alan barkodlardaki numara ile birlikte kişiler internet sitesi üzerinden kontrollerini gerçekleştirebilirler. ürünün resmi sitesi üzerinden kişiler ürünlerin orijinalliğini yalnızca bu kodu yazarak kontrol edebilecektir.

ne kadar fazla bu zayıflama hapı yorumları 🙂 şimdi sırada lida için olanlardan bir kaç tane… (orjinallida.com‘ dan alıntıdır.)

merhaba bende mart ayında kullanmaya başladım ilk 1. hafta 2 kilo verdim sonraki haftalar 1’er kilo olarak devam etti ama ben sadece hafta içi kullandım hafta sonlarında iştah kapalılığım devam ediyordu toplamda 20 adet ilaç kullandım 7 kilo verdim 10 adet ilacım hala duruyor fakat yeniden kullanmaya korkuyorum sizce kullanma tarihi geçmişmidir.buarada yan etki olarak yüzümün belli bölgelerinde kuruluk oluşmuştu.


merhaba, ben lidayı daha önce 3-4 defa kullandım hepsinde de çok iyi sonuçlar aldım, terleme,kalp çarpıntısı, ağız kuruluğu gibi yan etkileri oluyordu ama canım hiç yemek istemiyordu. şimdi yeniden lidaya başladım,ama eskisi kadar tokluk hissi yok,ayrıca terleme ağız kuruluğu gibi etkiler de yapmıyor. orjinallik kanıtı adlı yazınızı okudum. elimdeki ürün orjinaliğe uyuyor. acaba yeni geliştirilen formul daha mı az etki ediyor, bilgilendirirseniz sevinirim.


orjınal lıda ıle 12kilo verdim.2kutu daha aldım.ama bence sahtesı idi cünkü yıne verdıiğim kiloyu gerı adım.hicbir etkisini gormedim(son aldıgım lidaların nerden anladıgımı düsünüyorsanız,dıs kutusu lıda gibi ıç jeletiniona berzer gibi ama tam parlak değil.bunun için orjınal kutunun dışındaki amblemlerin nelerine dikkat etmeliyiz,alırken.bilgi verirseniz sevinirim.ben ınternet aracılıgı ile sizden almadım.