lida yan etkileri

lida yan etkileri

her kullanıcı lida yan etkileri görebilmektedir. peki neden ?

aşırı kilolarından memnun olmayıp, sürekli yeni diyetler deneyen insanlar, maalesef diyeti bıraktıktan bir süre sonra daha da fazla kilo alarak başarısız olurlar. sürekli mutsuz olurlar bu dertlerine bir çare arar durular. tüm dünyada ve türkiye’ de de güvenle bu tarz mutsuzlukların sonucunda lida yada onun gibi zayıflama hapları deva görülmüştür. lida zayıflama hapı bu tip evrelerde insanlar tarafından yanlış kullanılabiliyor. iştah kesme özelliği olduğu ve tokluk hissi verdiği için kolay kilo vermeye yardımcı oluyor. bu da kullanıcılara cazip gelen bir seçenek. lida kullanılırken yanlış ve fevri kullanımlar sonucu yan etkiler nüksedebilir.

lida kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

dengesiz ve gereğinden fazla besin tüketerek alınan kilolar, bu kiloları yakabilmek için gerektiği kadar hareket edilmemesi, vücutta yağ depolanmasına neden olur. lida bu depolanan yağ kitlelerini yok etmeyi hedefler. ancak lida kullanırken bol su tüketilmelidir. bu sayede vücuttaki yağ hücreleri parçalanır ve daha kolay bir şekilde idrar ile dışarı atılabilir. lida kullananlar, verdiği tokluk hissi sayesinde daha az gıda aldıkları için bitkinlik ve halsizlik gibi durumlar yaşayabilir. bu sebeptendir ki kahvaltı öğünü atlanmamalıdır. içerik olarak lida etkin maddeleri vücuda gereken enerjiyi sağlayabilir ve zindelik verir. fakat unutulmamalıdır ki hiç bir bitkisel gıda takviyesi veya ilaç gıda yerine geçemez. serum gibi bu yönde ve amaçta üretilmiş olanları hariç tutalım.

eğer lida kullanmak gibi bir hedefiniz varsa lütfen lida nasıl kullanılır sayfamızı dikkatlice okuyunuz.

lida ürünlerini kimler kullanamaz?

lida ürünlerini 16 yaşından küçük olanlar ve 65 yaşından büyük olanlar kullanmamalıdır. hamile ve emziren anneler kullanmamalıdır. kronik kalp damar hastalığı olanlar, böbrek ve ciğer yetmezliği olanlar ve mide rahatsızlıkları olanlar kullanmamalıdır. sağlıklı kimselerin doktor onayıyla kullanmaları tavsiye edilmektedir.

lida yan etkileri nelerdir?

lida bir çok kişi tarafından güvenilerek kullanılan bir zayıflama hapıdır. kullanılmaya başlandığı zaman vücut alışıncaya dek bazı yan etkiler veya bazı hassas bünyelerde advers etkiler görülebilir. bu etkiler ağız kuruluğu, mide bulantısı, baş dönmesi, bağırsak tembelliği, uyku bozukluğu ve kısa süreli kalp çarpıntıları olabilir. bunların bir numaralı sebebi şüphesiz sibutramindir. yan etkiler nadir görülmektedir. ancak şikayetler uzun süre devam ediyorsa kesinlikle bir hekime başvurulmalıdır.