lida ve zayıflama

zayıflama hapı lida ile kilo vermek nasıl mümkün oluyor ? hangi yöntemleri uygulamak lazım ? hızlı bir kilo verme süreci yaşayabilmek için gerekli olan en önemli şey; metabolizmanızın hızlanmasını sağlamaktır. bunu zaten lida bir nebze sağlamakta. peki metabolizma hızlandırmak için neler yapmak gerekir? hangi kriterler metabolizma hızını etkilemektedir? gelin, madde madde metabolizma hızını etkileyen faktörleri inceleyelim ve çözümlerini araştıralım.

zayıflama ürünü lida konusunda etkileyici faktörler

yaş:
metabolizma, yaş ilerledikçe yavaşlamaktadır. özellikle bayanların menopoz dönemleri sonrasında metabolizma hızları oldukça yavaşlamaktadır. vücuttaki yağ oranının artması ve hareketsiz kalmaya başlamak; ilerleyen yaşın hayatımıza getirdiği etkilerdendir. tüm bu etkiler de metabolizma hızını direk olarak etkilemektedir.

cinsiyet:

her alanda farklı olduğumuz gibi, erkekler ve bayanlar olarak bu alanda da oldukça farklıyız. bayanların vücutlarındaki yağ oranları, erkeklerin vücutlarındaki yağ oranlarına göre fazla olduğu için, bayanların metabolizma hızları daha yavaştır. bunun bir diğer sebebi ise erkeklerde kas sistemi daha gelişmiş bir yapıya sahip olduğundan, vücut için gerekli olan enerji miktarı fazla olacağı için, metabolizma daha seri çalışmaktadır.

lida etkileyen faktörler

diyet:

bir çoğunuz bu makaleyi “kilo vermek” amacıyla okuyorsunuz ve bu maddeyi gördüğünüzde “nasıl yani?” şeklinde bir soru işareti kafanızda oluştu. hemen cevaplayalım; evet, doğru anladınız, sık sık diyet yapmak ve kilo alıp-vermek metabolizma hızınızı fazlasıyla yavaşlatmaktadır.

“metabolizma hızı yavaşlarsa nasıl diyet yapacağız?” sorusunu siz sormadan biz cevaplayalım; uyguladığınız diyet programı ile birlikte hiçbir kimyasal katkı maddesi içermeyen ve tamamıyla doğal karışımlar ile bitki özleri kullanılarak hazırlanan lida tabletlerinden kullanmanız, vücudunuza yüksek direnç, güç ve enerji sağlayacağı için metabolizma hızınız yavaşlamak yerine artmaya başlayacaktır. artan metabolizma hareketlerine lida zayıflama teknikleri sayesinde destek olabilirsiniz.

temelde metabolizma faaliyetleri hızlanacağı için, hem başarılı bir diyet süreci geçirmenize olanak sağlayacak, hem de sağlığınıza her hangi bir zarar gelmeden hızlı zayıflama süreci geçirmiş olacaksınız.

vücut ısısı:

vücut ısısın yükselmesi, metabolizma hızını artıracaktır. sıcak ortamda daha hızlı çalışan organeller, daha çok enerji üreterek metabolizmayı hızlandırmaktadır.

stres:

stres anında, kas sisteminde gerilmeler meydana geleceği için vücut ek enerji ihtiyacı hissederek metabolizmayı hızlandırmaya başlayacaktır.

gebelik dönemi:

gebelik dönemi esnasında kadınların vücutlarındaki kan oranı, normal günlere oranla artacağı, damarları genişleyeceği ve daha fazla sıvı ve besin tüketmeye başlayacağı için, bu dönemlerde metabolizma daha hızlı çalışmaktadır.

metabolik rahatsızlıklar:

ateşli hastalıklar, vücut ısısını yükselteceği için, dördüncü maddede özetlediğimiz durum söz konusu olacaktır.

kafein:

günlük hayatta tüketilen kafein, uyku durumunu direk olarak etkileyeceği için; lida kullanırken yorgun vücudun metabolizması yavaşlayacak, yağ yakımını minimal düzeye kadar düşecektir.