lida nedir?

lida nedir ?

lida nedir ?

lida nedir açıklayalım: çin ülkesindeki sofralarda yemeklere lezzet katmak için kullanılan ve adını yetişmiş olduğu bölgeden alan bir yosun. yunnan adlı üç hücreli yosun müştakının birbirinden farklı özellikte diğer doğal bitki özleriyle zenginleştirilerek özel olarak formüle edilmiş bir sürümüne lida diyorlar. bu zayıflama sürecine destek olan bitkisel ve kimyasal bir üründür. kapsül formundadır ve ağız yoluyla alınır. lida, içeriğindeki yabani kereviz, alfa alfa filizi, yer elması, yabani enginar, cyomopalis (hindistanda yetişen ağaç çekirdek özü), mandalina lifi, yılan yastığı bitkisi ve guarana ile tokluk hissi verir. tüm bunların yanında içerdiği sibutramin ile termojenik yağ yakımını sağlar. lida nedir dendiğinde akıllara türkiye’ de sibutramin gelir. bu sayede eskisi gibi çok yemek yemez, ekstra kilo almazsınız.

lida nasıl zayıflatır?

zayıflamanın mucizevi gücü olduğu söylenir. lida, aşırı yemenin ve ya hareketsizliğin vücutta biriktirmiş olduğu yağları hedef alarak, bu yağ birikimlerinin yakılmasını sağlayarak çalışıyor. burada kullanıcılara düşen görevlerden bir tanesi ise bol su içmek. bol su tüketildiğinde lida, yağların parçalanmasını ve idrar yoluyla dışarı atılmasını hızlandırıyor. lida bununla da kalmayıp bileşenleri sayesinde kullanıcılara zindelik veriyor. bu zindelik sayesinde lida’ nın vermiş olduğu tokluk hissiyatından dolayı vücuda giren yemek miktarının azalması sağlanıyor. ürün içeriğinin yemeye karşı sağlamış olduğu isteksizlik artarken, yorgunluk ve halsizlik durumu azalıyor. bu ürün kullanım şekline uygun olarak tüketildiği takdirde kullanıcının metabolizma hızına göre belli miktarda kilo kaybı gerçekleştirebiliyor.

lida nasıl kullanılır?

lidanın düzenli kullanımı çok önemlidir. her gün kahvaltıdan yarım saat önce iki bardak ılık su eşliğinde bir kapsül olarak kullanılır. kapsül kullanımından sonra kahvaltı mutlaka yapılmalıdır, yapılmadığı takdirde mide bulantısı, halsizlik gibi yan etkiler oluşabilir. lidanın kullanımı sporla desteklenebilir. diyetle de desteklenebilir. lida içeriğinde bulunan özler sayesinde vücutta su ve yağ tutulmasını önler. kadınların regl döneminde kullanmalarına herhangi bir şekilde engel teşkil etmez. günde en az 2-3 litre su ile tüketilmelidir. ürün kullanımı ve bu tüketim konusunda lida nasıl kullanılır isimli sayfamızda geniş bir açıklamamız bulunmaktadır.