lida nasıl kullanılır

lida kullanımı

lida nasıl kullanılır ?

sağlıklısınız, lida nasıl kullanılır merak ediyorsunuz ve doktorunuzla aranızda bir problem yok diyelim. hatta doktorunuz ileri görüşlü bir zekaya sahip ve piyasadaki bitkisel tanımlı ürünleri de araştıran biri. bu tip ürünlere saygısını kaybetmemiş bir insan. geçmişte herhangi bir kalp yada damar yolu hastalığı geçirmediniz. migren hastası değilsiniz. yada kimler lida kullanmamalı isimli sayfamızdaki uyarıları okuduktan sonra halen içiniz rahatsa harekete geçebilirsiniz. biz daha önce hiç bir mecrada yapılmamış bir açıklama yapacağız. lida kullanımı ile ilgili değişik senaryolar üzerinden değişik kullanım önerileri sunmaya çalışacağız.

öncelikle standart lida kullanımı şu şekildedir:

her sabah mutlaka yenilmesi gereken bir kahvaltı öğünü olmalıdır. bu öğünden 15 dakika önce 1 adet lida kapsülünü 2 bardak ve mümkünse ılık su vasıtasıyla almanız gerekir. kahvaltıya dönersek, ekmek yada hamur işi tüketmenize gerek yoktur ‘ istenirse tüketilebilir ‘ . kahvaltı öğünü kapsül kullanımından maksimum 15 dakika sonra yenmelidir. kahvaltı öğününde en az 2 bardak şekersiz yeşil yada siyah çay veya kahve tüketilmelidir. gün içerisinde de mutlaka 2 LT’ yi aşkı ölçüde su tüketilmelidir. unutmayınız: içinde şeker olmaması kaydıyla her türlü bitki çayı sudur. sudan sayılır ve su tüketimi yerine geçer.

sonrasında bir ayrım yapmamız gerekiyor. siz aşağıdakilerden hangi sınıfa dahilsiniz ?

  1. lida kullanmaya yeni başlayacak kişiler
  2. bir dönem lida kullanmayı denemiş kişiler
  3. uzun süreden beri lida kullananlar
  4. lida ve alternatif zayıflama ürünleri kullanımını abartmış kişiler

1. sınıfa dahil olan kişiler için kullanım, yukarıda anlatıldığı gibidir. 2. sınıfa dahil olan kullanıcılar için de aynıdır. tek fark eğer 2. sınıfa dahil olan kullanıcılar ürünün eskisi gibi etki yapmadığına kanaat getirirlerse şunu yapabilirler. haftada bir öğleden sonra da 1 kapsül ekstra alınması durumu.

3. sınıfa dahil olan kullanıcılar günde 2 kapsül tüketimini haftada 3 güne kadar çıkartabilirler. unutmamak gerekir ki yoğun ekilde kullandıklarından ötürü her kapsül arasında en az 5 saatlik bir alım arası olması faydalı olacaktır.

dördüncü sınıfa dahil olan kullanıcılar da biraz ara vermeyi denemeliler. 1 hafta yada 10 gün ara verdikten sonra lida kullanımına devam edilmesi ürünün tekrar etkinleşmesi için çözüm olabilir.