lida zayıflama hapı hakkında küçük bilgiler

uzun zamandır fazla kilolarından şikayet eden veya obezite sorunu ile karşı karşıya kalan insanların farklı kilo verme teknikleri olmuştur. bunlardan en çok tercih edilen yöntem zayıflama haplarıdır. son zamanlarda adını sık duyduğumuz lida zayıflama hapları, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olurken düzenli ve yönergelere uygun kullanıldığında iyi sonuçlar verebilmektedir.

lida zayıflama hapı

lida kapsül nasıl sağlıklı ve düzgün sonuç verir?

kapsüllerin %85′ i doğal içeriğe sahip, geriye kalan %15′ lik kısmı ise sibutramin içermektedir. 9 çeşit faydalı bitki ekstresinden oluşturulan zayıflama ürünüdür. kapsül içeriği, yabani kereviz, alfa alfa, yer elması, yabani enginar ekstresi ve bunun gibi gibi sağlıklı zayıflama için gereken bir çok besin takviyesini aynı anda tüketmemize yardımcı olur. içerdiği karışım tamamen bitkisel değildir ve önceden bazı zayıflama ilaçlarında kullanılan kimyasal için de wikipedia sibutramin sayfasından bilgi alabilirsiniz.

kapsül kullanıma başlandıktan hemen sonra, her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 2 su bardağı ılık su ile 1 lida kapsül içilir demiştik. kapsülü içtikten sonra sabah kahvaltı mutlaka ediniz. eğer kapsülü aç karnına tüketirseniz bu size mide bulantısı, halsizlik, yorgunluk gibi yan etkiler olarak geri dönebilir. yan etkilere maruz kalmamak için kullanım talimatını uygulamalı, asla yemek yenemeyecek bir durumda tüketilmemelidir.

peki bu kapsülün faydaları neler ?

yapısı gereği tokluk hissi verir. 2-3 lt su tüketimi ile çalışmaya başlayacaktır. hem lida kullanıp hem hafif spor yapılabilir ki lida etkisi bu şekilde %90 oranında artacaktır. lida içeriğinde bulunan özler sayesinde vücutta yağ ve su toplanması engellenmiş olur. kullanıcıların %60′ dan fazlası bayanlar olduğundan regl olduktan sonra da içilmesinde hiç bir sakınca bulunmamaktadır.

orjinal ürün ne kadar süreyle kullanılmalı ?

3 kutu lida kullanılmalıdır. istenilen zayıflık ve fit bir vücuda bürüne bilmek için mutlaka 3 kutu bittikten sonra istediğiniz forma erişmiş olacaksınız. 3 kutu yaklaşık olarak 4 ay içinde bitmektedir. hızlı kilo vermek için lida ile birlikte spor yapınız. ilk 2 ay boyunca her sabah 1 tane aç karnına tüketilen kapsül doz aşımı yavaşlatılarak 2 günde bir aynı standart kullanımda içilmeye devam edilmelidir.