hangi zayıflama hapı?

ideal kiloya ulaşmak için birçok farklı zayıflama hapı deneyebilirsiniz. bu hapları kullanırken düzenli egzersiz ve spor da yapabilirsiniz. elbette sağlıklı yaşamak ve istediğiniz kiloya ulaşmak için yediğiniz gıdalara, yaptığınız egzersizlere de dikkat etmeniz gerekir. ancak bunun yanında hem motivasyonunuzu arttırması hem de kilo vermenize destek olması amacıyla takviye ürünlerden yani zayıflama haplarından yararlanabilirsiniz. bunlardan bir tanesi olan li-da zayıflama hapı günümüzün en sık kullanılan ürünlerinden bir tanesidir. çin ‘de üretildiği bilinen lida sağladığı etki ile hızlı kilo verilmesine yardımcı olabilmektedir. bu lida’ nın elbette ki alternatifleri de vardır. örneğin fx15, biber hapı, rx1 veya q7 zayıflama hapı. bu nedenle özellikle 10 ya da daha üzerinde kilo vermeniz gerekiyorsa zayıflama programına katkı sağlaması amacı ile kullanabileceğiniz ürünler bunlar olabilir.

zayıflama hapı ortak özellikleri

zayıflama sürecinde en çok zorlanılan konu elbette sabır göstermektir. özellikle diyet programlarına yeni başladığınızda hem açlık hissinin daha çok artması hem de stres motivasyonunuzun düşmesine neden olur. pazartesi başlayıp ertesi gün biten diyetler, bir daha yemeyeceğinize söz verdiğiniz yiyecekler zayıflama sürecinde daha çok aklına gelir. bunun yanı sıra oluşan açlık hissi de insanlardaki panik duygusunun artmasına neden olur. işte bu tür durumlarda kullanabileceğiniz zayıflama hapı ürünü tokluk hissi oluşturarak diyetinizi bozmadan devam etmenizi sağlayabilir. içeriğindeki doğal/kimyasal bileşenlerle tokluk hissi oluşmasına yardımcı olurlar. aynı zamanda metabolizmanın hızlanmasını da sağladığı için yağ yakılmasını arttırırlar. bu sayede istediğiniz kiloya ulaşırken yukarıda saydığımız ürünlerle hem motivasyonunuz artacak hem de daha hızlı kilo vereceksiniz.

Hangi zayıflama hapı?

şöyle bir karşılaştırma yapabiliriz: eğer lida içerisinde bulunan sibutramin size ağır geliyorsa, daha soft olarak üretilmiş fakat günde 2 adet alınan fx15 sizin için daha uygundur. çünkü bu ürün 60 kapsül olarak gelir ve sabah 1 akşam 1 adet alınır. lida zayıf geliyorsa q7 deneyin. bu ürün softgel’ dir (yumuşak kapsül) ve daha hızlı etki edebilir.

zayıflarken dikkat!

fakat ne yaparsanız yapın bu ürünleri salt olarak kullanmayın! yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi de zayıflama hapı gibi ürünleri tek başına kullanmaktır. ancak bilinmesi gereken en önemli konu zayıflama ürünlerinin tek başına yeterli olmadığıdır. gerçekten kilo vermek istediğinizde düzenli bir beslenme alışkanlığı kazanmanız ve spor yapmanız da gerekir. bunun haricinde tek başına kullanacağınız ürünler yeterli olmayacaktır. beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi zayıflama sürecindeki en büyük etkidir. doğal olarak alışkanlıkları değiştirmekte vücut fonksiyonlarının değişmesine neden olabilmektedir. açlık hissi insanlarda sinir ve stres, baş ağrısı, mide bulantısı gibi sonuçlara neden olabilmektedir. lida zayıflama hapı kullandığınızda da bu etkilerin görülmesi doğaldır. ancak hem sağlıklı kalmak hem de doğru şekilde kilo vermek için kullanacağınız takviyeleri ve seçtiğiniz programı bir uzmandan yardım alarak kullanmanızda yarar vardır.